ClickShare ile Çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltin

Büyük düşünceleri paylaşmanın ve onların gelişimini izlemenin en kolay yolu!

  • ClickShare ile bağlandığınız zaman, insanları, içerikleri ve düşünceleri bir araya getirmek artık her zamankinden daha kolay hale gelecek.
  • Tek bir buton sayesinde dizüstü bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan, her şeyi bir sunum ekranına yansıtabilir, toplantılarınızı kusursuz bir paylaşım deneyimine dönüştürebilirsiniz.
  • Kablo yok, kurulum yok, bağlanmak için beklemek yok! Toplantılar normal akışında devam ederken sizin için de konsantrasyon kaybı yok!
  • Kullanıcıların %94'ü ClickShare kullanımının kolaylığı konusunda hemfikir.

 

Kablo yok

ClickShare’in USB üzerinden çalışan butonu ve iOS&Android üzerinde çalışan uygulamaları sayesinde toplantı odalarında görünen kablo karmaşasından kurtulmak artık mümkün. Özel bir bağlantı girişi kullanılmadığı için ek kablolara veya çevirici adaptörlere ihtiyacınız yok. Kablo derdi olmadığından kurulum için daha az, paylaşımlarınız için daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

Yazılım yok

ClickShare Buton ile bağlanırken, herhangi bir yazılım yüklemenize veya kurmanıza gerek yok. Sadece uygulama dosyasını (exe dosyası) çalıştırın ve artık hazırsınız. Bilgisayaranızdan ClickShare butonunu çıkardığınızda PC (Mac vb.) üzerinde herhangi bir yüklü yazılım kalmayacaktır.

Stres yok

ClickShare ile teknoloji sizin yanınızda! Ürün zekası ile her şeyi sizin için çözüme ulaştırıyor. Toplantı odanızda bulunan ClickShare ile önemli sunumlarınızı tek bir tuşa dokunarak sunum ekranına aktaracak olmanın güvenini hissedersiniz.

 

 

 

ClickShare

Sizi arayalım

Hadi iş konuşalım

Bir uzmanla konuş

Satış ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinlemeye hazır. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında bir sorunuz mu var hemen arayın!

info@solosis.com.tr