Çocukların yaratıcılık, konsantrasyon ve hafıza gibi özelliklerini destekleyen Solosis Touch Toy Oyun Masası; Pedagoglarla işbirliği yapılarak üretilen oyunlar içermekte ve bu sayede eğlendirirken öğreten oyunlar sunmaktadır.

Oyunlar çocuklara nesneleri saymayı, boyama yapmayı, benzer obje çiftlerini bulmayı, duydukları seslerin aynısını çalmayı, çizim yapmayı ve benzer resimler arasındaki farkları bulmayı öğretmektedir. 
  
3 yaş ve üzeri çocuklara uygun olarak geliştirilen Solosis Touch Toy Oyun Masası; pozitif eğlence ve öğrenme kavramlarını başarılı bir şekilde bünyesinde barındıran eğitsel bir oyuncaktır. 
  
Eğlenceli oyunların yanında Solosis Touch Toy Oyun Masası; kolay kullanım özelliği, ergonomisi ve çocukların kullanımına uygun olarak tasarlanan boyutları ile de eşsizdir. Dokunmatik ekranları ve çocuk parmaklarına uygun ölçekte tasarlanmış ekrandaki dokunma butonları ile bu oyun aletlerinin kullanımı son derece kolaydır.

Touchtoy Oyun Masası

Sizi arayalım

Hadi iş konuşalım

Bir uzmanla konuş

Satış ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinlemeye hazır. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında bir sorunuz mu var hemen arayın!

info@solosis.com.tr