SOLOSİS Araç Tahsis Sistemi

SOLOSİS Araç Tahsis Sistemi (ATS)

SOLOSİS Araç Tahsis Sistemi (ATS) birden fazla araç ve şoförün görev dağılımının yapılmasını, koordinasyonunu sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir. Sistem görev talebinde bulunanlara, görevi atayanlara, görevi gerçekleştirenlere kolay bir arayüz ve bilgilendirme hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda tüm bu iş sürecini bilgilendirme ekranları üzerinde detaylı bir şekilde sergileme hizmetide sunmaktadır.

GENEL ÖZELLİKLER

Web Tabanlı Kullanım

Yazılım tamamen web tabanlı bir sistem üzerinde çalışmaktadır.

İnternet Olan Her Yerden Erişim

Sistemin kurulu olduğu sunucunun internete erişimi olduğu sürece atanmış olan alan adı ya da ip ile sisteme internet olan her yerden ulaşabilirsiniz.

Kolay Arayüz

Basit ve yalın bir kullanıcı arayüzü oluşturulmuştur. Birkaç adımda istenen işlemin yapılması hedeflenmiştir.

Kullanıcı Yönetimi

Yetkili kullanıcı, sistemi kullanacak yeni kullanıcıları kolayca tanımlayabilmektedir. Her bir kullanıcının sistemi kullanmak için kendine özel bir kullanıcı adı ve şifresi bulunmaktadır.

Kullanıcıya Göre Özelleşmiş Arayüz

Her bir kullanıcı sisteme giriş yaptığında sistem kişinin kullanıcı tipine göre ekran arayüzünü özelleştirmekte ve ilgisiz menüleri kendisinden gizlemektedir.

Mobil Uyumluluk

Sistem mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Mevcut Taleplerin Durumunu Görebilme

Kullanıcı kendisi ile ilgili süreçleri uygulama üzerinden takip edebilmekte ve görebilmektedir.

İş Süreçlerinde SMS ve MAİL ile Bilgilendirme

Sistem üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemlerle ilgili bilgilendirme e-postası ilgili aktörlere iletilmektedir. Kritik işlem bilgileri ise ek olarak SMS aracılığı ile ilgili aktöre gönderilmektedir.

Tüm Süreçlerin Bilgilendirme Ekranlarında Gösterimi

Sistem üzerinde yapılan tüm operasyonların özeti güncel olarak SOLOSIS tarafından sağlanacak bilgilendirme ekranı üzerinde ATS Bilgilendirme istemci yazılımı ile sergilenmektedir.

Yandex Entegrasyonu

Bilgilendirme ekranında kumanda aracılığı ile yazılımın bir parçası olarak entegre edilen yandex trafik ekranını açabilir trafik bilgilerini ve haritayı inceleyebilirsiniz. Üstelik bunları harici bir bilgisayar kullanmadan sadece ilgilendirme ekranını kullanarak yapabilirsiniz.

Raporlama

Yazılım tüm işlemlerin excel formatında dökümünü ve raporunu alabilme imkanı sunmaktadır.

SOLOSİS Araç Tahsis Sistemi SOLOSİS Araç Tahsis Sistemi

Sizi arayalım

Hadi iş konuşalım

Bir uzmanla konuş

Satış ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinlemeye hazır. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında bir sorunuz mu var hemen arayın!

info@solosis.com.tr