Siz hayal edin biz üretelim!

Solosis, %100 Türk sermayeli bir firma olarak 2011 yılında kurulmuştur. Digital Signage Sektörünün lider firması konumunda, projelerine hızla devam etmektedir.

Digital bilgilendirme teknolojilerinde, yazılım ve donanım  ürünleri üreticisi konumunda olan kurumumuz; Donanım Üretim Çözümleri’nin yanı sıra, ARGE departmanının yaptığı yeni tasarımlar ile müşterilerine özel çözümler sunmaya devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı projelerinde, Digital Bilgilendirme Teknolojileri Sektörü'ne katma değer sağlayarak, sektörün büyümesine önemli katkıda bulunmaktadır.

Digital bilgilendirme dünyasında “Siz hayal edin, biz üretelim” sloganı ile Türkiye'nin ilk koku üretim ve deneme ekranını, Türkiye'nin ilk prodüksiyonlu 3D AVM yönlendirme ekranlarını üretmiş, outdoor & indoor ekranların kasalarına endüstriyel tasarım ekleyerek, mimari yapıya uygun üretim konusunda öncülük etmiştir.

Digital bilgilendirme sektöründe, yazılım, donanım, üretim, kurulum montaj ve sonrasında içerik üretim & yönetim çözümleri konularında da hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıyan firmamız, Digital Signage Sektöründe yeni çözümler ile birlikte yeni teknolojileri, müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Tükiye'nin 81 ilini kapsayan servis bakım ağı ile müşterilerine üst düzey hizmet sağlamaktadır.

Genel Müdür Mesajı

Sunduğumuz hizmet ve çözümleri, müşterilerimize en iyi şekilde aktarılması konusunda oluşturulan Kalite Yönetim Sistemimizi kurumsal temel prensipler çerçevesinde, etkin bir şekilde uygulamayı ve inovatif çözümlerle sürekli geliştirmeyi ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Kurumsal prensiplerimizin vazgeçilmez unsurlarının başında; işimizi sahiplenerek tüm detaylarıyla “mükemmel” yapmak, müşterilerimizi “koşulsuz memnun etmek”, “Solosis etik değerleri”ne yüzde yüz bağlı olmak, işimizi ve ekibimizi sürekli “geliştirmek”, markamızın itibar ve prestijini sürekli olarak “yüceltmek”tir.

Amacımız, müşterilerimizin kurumsal ihtiyaçlarına yönelik beklentilerini ve ihtiyaçlarını doğru olarak anlayıp, kurumun ihtiyaçlarını karşılayacak en doğru çözümü sunmak, en son teknoloji ve bilgi birikimine sahip olmalarını sağlamaktır.

Küresel anlamda sektörümüzle ilgili en son gelişme ve teknolojileri yakından takip edip, ülkemizin şartlarına en uygun çözümü üreterek, farklı sektörlerdeki kurumların kullanmasını sağlamayı ve sektörümüzün en iyisi olmayı hedefledik.

Solosis, tüm çalışanlarının kalite politikası doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmesi için mesleki ve kalite eğitimlerini sağlamakta, bunun sektörün gerekliliklerinden biri olduğunu düşünmektedir.

ALP DOMAÇ

Genel Müdür