Videowall ekranlar, ince kenarlı birden fazla led ya da lcd digital ekranların birleştirilmesi ile oluşturulmuş geniş ekran sistemleridir. Videowall ekranlar, çeşitli matris şekillerdeki ekranlara uygulanabilmektedir.

46",47” veya 55" inç’e kadar olan lcd ya da led ekranların birleştirilmesinden oluşan Videowall ekranlar; çeşitli matris şekillerdeki ekranlara uygulanabilmekte ve çok büyük boyutlarda görüntü sunabilen platform oluşturma imkanı sunabilmektedir.Oluşturulan büyük boyutta videowall ekranlarda isteğe göre, her bir ekranda farklı görüntünün veya tüm ekranlarda aynı görüntünün yayınlanması mümkündür.

Biz SOLOSİS olarak Videowall ekranları istediğiniz dizilimde kuruyor, bağımsız, pc kontrollü ya da Digital Signage Yazılımına entegre olarak sizlerin hizmetine sunabiliyoruz. 

Video Wall Ekran

Video Wall ekranlar, ince kenarlı birden fazla led ya da lcd digital ekranların birleştirilmesi ile oluşturulmuş geniş ekran sistemleridir.

Sizi arayalım

Hadi iş konuşalım

Bir uzmanla konuş

Satış ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinlemeye hazır. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında bir sorunuz mu var hemen arayın!

info@solosis.com.tr