AVM Yönlendirme Ekranları Hizmetleri

Dünya genelinde sıklıkla inşa edilen AVM binalarında ihtiyaç haline gelen dijital bilgilendirme / yönlendirme ekranları konusunda firmamız, Türkiye’nin ilk prodüksiyonlu 3D yönlendirme ekranlarını üreterek hizmete sunmuştur. 

Kurumumuz bünyesinde bulunan ARGE ekibi ile birlikte, özel üretim ayaklı totem ve kiosk donanımları sunan firmamız, KANYON AVM ve MALL of ISTANBUL AVM ekranlarının üretim ve kurulumlarını gerçekleştirmiştir. 

Ürünlerin tasarımları, şıklığı, rahat ve kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde yayın yapması sayesinde müşteri memnuniyeti en üst düzeye çıkarılmış, farklı AVM’lerden gelen taleplerle çözümlerimizi tanıştırma fırsatı sağlanmıştır. 

Solosis AVM Yönlendirme Sistemi, alışveriş merkezi içerisinde aradığınız mekanı kolaylıkla bulmanıza yardımcı olarak, istediğiniz lokasyona en kısa sürede ulaşmanızı sağlar. 

Ekranlarda ayrıca alışveriş merkezi içerisinde bulunan organizasyonlar, sinema fragmanları ve kampanya duyurularını da yayınlayabilirsiniz.

AVM Yönlendirme Ekranları Hizmetleri

Sizi arayalım

Hadi iş konuşalım

Bir uzmanla konuş

Satış ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinlemeye hazır. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında bir sorunuz mu var hemen arayın!

info@solosis.com.tr