Dijital bilgilendirme ekranları olarak bilinen Digital Signage Ekranlar; bilgilendirme amacıyla oluşturulan içerikleri (resim, video, animasyon, haberler, hava durumu, piyasalar vb.), özel entegre kaynakları ilgili kurum içerisinde veya halka açık mekanlarda hedef kitleye duyurmanızı sağlamaktadır.

Dijital bilgilendirme ekranı yönetim sistemi, hedef kitleye sunulacak içeriklerin network üzerinden güncellenmesini sağlamaktadır. Güvenlik konusunda lokal network içerisinde yayın yapabilmektedir. Böylece dijital bilgilendirme ile ilgili tüm içeriklerinizi zahmetsizce ve zaman kaybı yaşamadan güncelleyebilirsiniz. 

Kurum, hizmet veya ürünlere özel hazırlanabilinen içeriklerinizi Dijital Bilgilendirme Ekranları’nda bir çok farklı alan ve sektörde kullanabilirsiniz. En etkili medya iletişim aracı olan Dijital Bilgilendirme Sistemleri, sizi geleneksel duyuru sistemleri materyallerinin masrafından kurtarır. 

Dijital Bilgilendirme Ekranı Yönetim Sisteminin Kullanım Yerleri: 
- Kurum içi 
- Mağazalar 
- Holding Binaları 
- İzleme merkezleri 
- Toplu ulaşım amaçlı bekleme alanları (durak, bekleme salonu vb.) 
- Bankalar 
- Alışveriş merkezleri 
- Oteller 
- Showroomlar 
- Hastane ve sağlık kurumları 
- Turizm acenteleri 
- Turistik tesisler 
- Spor merkezleri 
- Kafe, bar ve restoranlar 
- Eğitim kurumları 
- Sinema ve tiyatrolar 
- Konser salonları 
- Kültür merkezleri 
- Eğlence merkezleri 
- Müzeler ve 
- Sergi salonları gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Solosis Signage Ekranlar

Sizi arayalım

Hadi iş konuşalım

Bir uzmanla konuş

Satış ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinlemeye hazır. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında bir sorunuz mu var hemen arayın!

info@solosis.com.tr