Solosis Toplantı Salonu Yönlendirme Yazılımı; toplantı odalarının girişlerine konumlandırılan ekranların tek bir merkezden yönetilerek, toplantı salonlarının programını göstermektedir.

Her bir toplantı salonunda olan toplantıların yayınlanması, toplantı salonunun dolu veya boş olduğunu göstermesiyle, toplantının bölünmemesini sağlamaktadır. Toplantı Salonu Yönlendirme Yazılımı; içerdiği planlama, arama, kontrol ve yönetim fonksiyonları ile toplantı rezervasyon işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Tüm detaylara hızlı ve kolayca ulaşmanızı sağlayan web tabanlı çalışan sistem kullanıcılara zamandan tasarruf sağlar. Gerek toplantı sahipleri, gerek sistem yöneticileri herhangi bir bilgisayardan tüm işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmektedir.

Solosis  Toplantı Salonu Yönlendirme Yazılımı; toplantı odalarının girişlerine konumlandırılan ekranların tek bir merkezden yönetilerek, toplantı salonlarının programını göstermektedir.

Sizi arayalım

Hadi iş konuşalım

Bir uzmanla konuş

Satış ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinlemeye hazır. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında bir sorunuz mu var hemen arayın!

info@solosis.com.tr