Solosis Digital Signage Yazılımı

Solosis Digital Signage Yazılımı

Belirlenmiş noktalara kurulan endüstriyel monitörlerin, yüksek kalitede dijital görüntü sunan araçlar vasıtasıyla, istenilen zamanda, belirlenmiş kitlelere verilmek istenen içerikleri, etkili ve hızlı bir şekilde sunmaktadır.

Network/internet altyapısı ile merkezi olarak tüm görüntü araçlarının yönetildiği yeni nesil reklam ve iletişim platformudur. Solosis Digital Signage uygulamaları; çok çeşitli amaçlara hizmet edecek fonksiyonel yeterliliğe ve genişleyebilir teknolojik mimariye sahiptir. Solosis, farklı ihtiyaçlara hızlı ve etkili hizmet sunmak için iki yönetim modeli sunmaktadır.Multimedya sunucuları gruplanarak içerik planlamasını en verimli şekilde kullanmayı sağlamaktadır.Tüm görsel içerikleri medya kütüphanesinde arşivleyerek yönetim ve kontrolü kolaylaştırır.Bir çok medya içerik yönetimi yapılarak görsel içeriklerin sınırsız döngüde yayınlanmasını sağlamakla birlikte ekran üzerinde yayın yapılacak alanları çizerek etkin sunumlar gerçekleştirebilmektedir.Bu sistem, birçok video ve animasyon formatını desteklediğinden görsel zenginliği en üst seviyelere kadar artırılabilmektedir.Reklam kampanyalarının çok daha kolay ve hızlı bir şekilde planlandığı gibi, yayınlanma istatistiklerine kolayca ulaşım da sağlanmaktadır.Medya içerik yönetimini kolayca takip edebilme olanağı sunan Solosis Digital Signage System, gerekli durumlarda mail ve SMS uyarı sistemi imkanı sağlamaktadır.

Sizi arayalım

Hadi iş konuşalım

Bir uzmanla konuş

Satış ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinlemeye hazır. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında bir sorunuz mu var hemen arayın!

info@solosis.com.tr